بزودی کسب وکار خود را از دست می دهید

در گذشته بسیاری از کسب و کارها چند دهه و حتی چند نسل باقی می ماندند ، اما امروز با گسترش کسب و کارهای الکترونیکی ، از بین رفتن کسب و کارهای سنتی به روالی عادی تبدیل شده است.

این امر به مراتب در کشور هایی که با مشکل بیکاری دست به گریبان هستند ، بیشتر به چشم می آید. همچنین از بین رفتن یک کسب و کار سنتی می تواند به معنی دوره ای طولانی از بیکاری ناخواسته برای فعالان آن کسب و کار روبرو باشد. این شرایط زمانی حادتر می شود که فردی با توانایی، مهارت هرچند با تخصص کمتر درکمین نشسته تا جای شما را بگیرد.

در چنین شرایطی با آگاهی از نشانه های فوق ، راهکارهای مناسبی را برای بقا در کسب و کار خود در پیش گرفته یا حداقل سریعتر به دنبال یافتن یک روش های نوین کسب و کار باشید.
در ادامه تعدادی این راهکارها را که داده پویا میتواند ، به شما عرضه کند با هم مرور خواهیم کرد:

1- افزایش اعتبار دیجیتالی با استفاده از ایمیل های معتبر شغلی
مطمئنا آدرس ایمیل: info@dadepooya.ir به مراتب دارای اعتبار دیجیتالی بالاتری از dadepooya@gmail.com میباشد و برای انتشار همگانی و تبلیغ ، بهترین انتخاب خواهد بود.

2- راه اندازی وب سایت اختصاصی
داشتن یک وب سایت این روزها یکی از اصلی ترین نیازهای کسب و کارها به شمار می آید و هرچه پیشتر می رویم ، نیاز به یک وب سایت برای هر کسب و کار بیشتر حس می شود.

3- پیگیری کارهای در حال انجام توسط نرم افزار CRM
مدیر یک کسب و کار باید بداند پرسنل خود با چه کسانی ارتباط دارند و کارهای مشتریان چگونه پیگیری می شود. همچنین آیا رضایت مشتریان بطور کامل برطرف می شود یا خیر. این کار توسط نرم افزار CRM داده پویا امکان پذیر است.

4- برند سازی و ورود به عرصه دیجیتال
هرچقدر شما کسب و کار موفقی داشته باشید ، نام شما در صورتی به یک برند تبدیل میشود که در عرصه مجازی بطور مداوم فعالیت داشته باشید.

5- تقسیم وظایف بین کارمندان
افرادی که در کسب و کارتان میتواند چندین کار را بطور همزمان پیگیری کند ، کم نیستند ، اما باید به این اصل دقت کنید که این افراد از نظر مدیران موفق ، از توانایی لازم برای پیشبرد اهداف مجموعه برخوردار نیستند و تنها میتوانند هدایت کنندگان دیگر افراد باشند.

6- برگزاری جلسات و اطلاع رسانی
نیازی نیست از زمان کار خود صرف جلسات کنید ، میتوانید با نرم افزار برگزاری جلسات داده پویا ، در زمان های مناسب جلسات آنلاین کاری منظم برگزار کرده و برای افرادی که در جلسه حاضر نشده اند ، فیلم جلسات را ارسال کنید.

اگر راه کار های بالا را در کسب و کار خود ندارید ، میتوانید از احتمال از دست دادن کسب و کارتان خبردار شوید.
شرکت مهندسی داده پویا میتواند مشاور شما در تبدیل کسب و کار شما به کسب و کار دیجیتال باشد.
اکنون با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

top