طراحی سایت با دروپال

دروپال 8

طراحی سایت با دروپال ، سیستم مدیریت محتوای قوی دارای رتبه اول امنیت ، رتبه اول سئو و رتبه بالای برنامه نویسی ، میتواند در موفقیت سایت شما نقش بسیار زیادی داشته باشد.

این روزها کد نویسی ساده PHP برای طراحی سایت دیگر امری منسوخ شده بحساب می آید و در صورتی که یک برنامه نویس فوق العاده متخصص شیء گرا نباشید ، این روش کد نویسی ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای وب سایت شما در بر داشته باشد.

خواسته یا ناخواسته وب مستر ها در یک زمان ، مجبور به استفاده از سیستم های مدیریت محتوا برای پیاده سازی اجزای وب سایت خود خواهند بود. توسعه دهندگان وب سایت در این روش کد نویسی خود را بروی این سیستم های CMS انجام داده و از امکانات فوق العاده زیاد این سیستم در پروژه های خود استفاده کنند.

مطمئنا اگر مقایسه ای میان دروپال ، وردپرس و جوملا که محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای متن باز هستند انجام داده باشید، متوجه خواهید شد سطح تخصص یاد گیری ، استفاده و همچنین پیاده سازی امکانات دروپال به مراتب بالاتر از وردپرس و جوملاست.

در میان سیستم های مدیریت محتوا ، دروپال برای پیاده سازی سایت های بزرگ و پیچیده بهترین انتخاب هر وب مستری خواهد بود. البته این دلیلی بر برتر بودن دروپال نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا نمی باشد بلکه شما با کمی تحقیق در سطح جهانی دروپال را بهترین گزینه برای پیاده سازی پروژه های حرفه ای خواهید شناخت.

برای پیاده سازی یک سایت با دروپال ، شما باید از تخصص کافی برنامه نویسی شیء گرا برخوردار بوده و همچنین دروپال را بطور کامل بشناسید.

شرکت داده پویا ، به عنوان یکی از متخصص ترین شرکت ها در زمینه تولید نرم افزار ها و طراحی وب سایت با دروپال فعالیت دارد.

top