IT و فناوری اطلاعات

هزینه و قیمت نماد اعتماد الکترونیکی

هزینه و قیمت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای اشخاص حقیقی وحقوقی متفاوت است و بسته به نوع الزامات شما جهت دریافت نماد متفاوت خواهد بود.

قیمت دریافت نماد ، مبلغی ثابت شامل هزینه پستی ارسال بسته احراز هویت ، هزینه دریافت نماد و هزینه های جانبی خواهد بود.

بهتر است بدانید به منظور راه اندازی فروش اینترنتی ، باید قبل از تهیه درگاه بانکی ، اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نمایید.

برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی اینجا کلیک کنید

نرم افزار داینا

نرم افزار داینا جهت مدیریت مکاتبات و فروش با قابلیت نامه نگاری ، چاپ نامه و گزارشات مالی نرم افزاری ساده و کاربردی است.

با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها مبنی بر تولید نرم افزار های اختصاصی و دور شدن از پیچیدگی های سیستمی در نرم افزار های رایج موجود و افزایش سرعت بهره وری کارمندان ، داده پویا اقدام به تولید نرم افزار های اختصاصی یکپارچه با نام داینا می نماید.

نرم افزار داینا  قابلیت اتصال به CRM و ERP و هر نرم افزار دیگری را داراست که تمامی مکاتبات درون سازمانی را بطور سریعتر ، راحتتر و مستند سازی شده فراهم می کند.

راهنمای اعطای نماد اعتماد الکترونیکی

یکی از نیازهای شما برای تجارت آنلاین در ایران و دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی ، تهیه مجوزهای لازم و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد.

در اینجا قصد داریم روش دریافت نماد را بطور کامل برای شما شرح دهیم و یا مشاور شما در زمینه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی باشیم.

دریافت نماد اعتماد الکترونیک

صبا ویژن

صبا ویژن

صبا ویژن یک آژانس تبلیغاتی است که خدمات تبلیغات بنری ، تبلیغات کلیکی ، تبلیغات ویدئویی ، تبلیغات موبایلی و تبلیغات گوگل را به هموطنان عرضه می کند و میتوان در عرصه تبلیغات آنلاین ، آنرا یکی از موفق ترین ها دانست.
مدیران وب سایت ها و اپ های موبایل ، میتوانند توسط صبا ویژن اقدام به کسب درآمد از تبلیغات وب سایت یا اپلیکیشن خود نمایند.

شرکت داده پویا میتواند شما را در راستای ارائه تبلیغات هرچه بهتر  به صباوِیژن یاری کند و با گزارش دقیق از تبلیغات و تنوع در تبلیغات ، مشتریان شما را بیشتر کند.

دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب

دانلود از یوتیوب بطور مستقیم امکان پذیر نیست و برای تولید فایل های ویدئویی و صوتی از یوتیوب روش های مختلفی وجود دارد.

در این بخش سعی میکنیم تعدادی از روش های معمول و ساده را برای شما شرح دهیم:

1- دانلود توسط نرم افزار های دانلود کننده

در این روش با نصب نرم افزار های مختلف ، میتوان لینک دانلود یوتیوب را به نرم افزار های مربوطه ارائه کرد تا آنها عملیات دانلود را انجام دهند.

از جمله این نرم افزارها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

بیت کوین ماینینگ

بيت‌كوين چيست؟
بيت كوين يك شبكه توافقي است كه يك سيستم پرداخت جديد و يك نوع پول كاملاً يجيتال را بوجود آورده است. اين اولين شبكه پرداخت نقطه به نقطه تمركز زدايي شده است كه توسط كاربرانش بدون هيچگونه اختيار مركزي و يا واسطه اي، نيرومند شده است. از نقطه نظر يك كاربر، بيت كوين بسيار شبيه پول نقد اينترنتي است. بيت كوين همچنين مي تواند به عنوان مهمترين سيستم دفترداري با سه ورودي موجود بشمار آيد.

نرم افزار حسابداری رایگان تحت وب

نرم افزار حسابداری تحت وب داده پویا یکی از ساده ترین و قدرتمندترین نرم افزار های مدیریت مایل برای فروشگاه های کوچک ، مغازه ها و شرکت ها می باشد که با داشتن امکانات مختلف اما ساده ، به شما کمک می کند درآمد ها ، هزینه ها و سود خود را مدیریت داشته باشید. در این نرم افزار به این نکته توجه داشته ایم که همیشه و همه جا توسط اینترنت در دسترس شما باشد و همه نیازها بدون پیچیدگی و در ساده ترین شکل در دسترس شما قرار گیرد.

نرم افزار crm فارسی

crm فارسی داده پویا

این روزها کمتر شرکتی وجود دارد که اطلاعات مشتریان را توسط نرم افزار CRM یا همان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ذخیره نکند.

ممکن است شما نیز شرکتی داشته باشید که مشتریان زیادی مرتبا به شرکت شما مراجعه کرده و یا با تلفن های شما تماس بگیرند. این CRM است که میتواند ، اطلاعات کاملی از مشتریان برای شما تهیه کرده و در هر زمانی توضیحات کافی پیرامون آن مشتری در اختیار شما قرار دهد. داده پویا اولین شرکتی است که نرم افزار کاملا فارسی و ساده CRM را در اختیار هموطنان قرار داده است.

top